Z DSA Investment i Grupą Kapitałową Votum jestem związana od lipca 2005 r. a w lutym 2009r. awansowałam na stanowisko Dyrektora Regionalnego. Rokrocznie uzyskiwałam tytuł jednego z czołowych dyrektorów sprzedaży w strukturach sprzedaży DSA Investment S.A.
W projekcie dot. kredytów walutowych pracuję od samego początku projektu czyli od 2016r. W trakcie swojej działalności zawarłam ponad 300 umów z klientami posiadającymi kredyty w walucie obcej.
Do tej pory ok. 60 klientów otrzymało korzystne rozstrzygnięcie w swojej sprawie, a część z nich ma już prawomocny wyrok wraz z wypłatą roszczeń przez bank.
Cieszę się, że pracując pomagam klientom uwolnić się od ,,toksycznego ” kredytu , który kiedyś spędzał im sen z powiek.
Jestem szczęśliwą żoną , mamą i babcią , moim hobby jest taniec, nordic walking , podróże oraz uprawa własnego ogródka warzywnego.