Zofia Stus

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
ZOFIA STUS

Kilka słów o mnie...

 Z DSA Investment i Grupą Kapitałową Votum jestem związana od lipca 2005 r. a w lutym 2009r. awansowałam na stanowisko Dyrektora Regionalnego. Rokrocznie uzyskiwałam tytuł jednego z czołowych dyrektorów sprzedaży w strukturach sprzedaży DSA Investment S.A.
 
W projekcie dot. kredytów walutowych pracuję od samego początku projektu czyli od 2016r. W trakcie swojej działalności zawarłam ponad 300 umów z klientami posiadającymi kredyty w walucie obcej.
 
Do tej pory ok. 60 klientów otrzymało korzystne rozstrzygnięcie w swojej sprawie, a część z nich ma już prawomocny wyrok wraz z wypłatą roszczeń przez bank.
Cieszę się, że pracując pomagam klientom uwolnić się od ,,toksycznego ” kredytu , który kiedyś spędzał im sen z powiek.
 
Jestem szczęśliwą żoną , mamą i babcią , moim hobby jest taniec, nordic walking , podróże oraz uprawa własnego ogródka warzywnego.
 

Email: zofia.stus@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post