Zdzisław Stachowiak

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
ZDZISŁAW STACHOWIAK

Kilka słów o mnie...

 Jestem związany z GRUPA KAPITAŁOWA VOTUM od roku 2007. W tym okresie moje działania spowodowały ,że ponad 300 klientów jest zadowolonych w tym też tych z kredytami w CHF.

Posiadam duże doświadczenie życiowe co pozwala mi rozumieć wiele problemów jakie spotykają ludzi w życiu codziennym co pozwala mi skutecznie im pomagać.

Jestem aktywny w mediach społecznościowych w tym też na Facebooku . Dzięki aktywności w tych mediach nawiązałem kontakt z wieloma osobami , które potrzebują naszej pomocy.

Email: zdzislaw.stachowiak@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post