Zbigniew Czyszkowski

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
ZBIGNIEW CZYSZKOWSKI

Kilka słów o mnie...

Jestem absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłem również aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu oraz studia podyplomowe z zakresu Doradztwa Podatkowego i Zarządzania Podatkami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Z Grupą Kapitałową Votum związany jestem od 2022 r. Jako ekspert w sprawach kredytów waloryzowanych do waluty obcej, wykorzystuję swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy z klientem, aby pomagać innym uwolnić się od toksycznych produktów bankowych.

Wolny czas lubię spędzać aktywnie. Jestem pasjonatem jazdy na rowerze po górach oraz
narciarstwa. Uwielbiam śmiać się, gotować i spotykać ze znajomymi. Cenię sobie poczucie humoru oraz wytrwałość w dążeniu do celu.

 

Email: zbigniew.czyszkowski@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post