Tomasz Włodarczyk

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
TOMASZ WŁODARCZYK

Kilka słów o mnie...

Decyzje młodości pokierowały mnie do szkoły średniej technicznej i na 2 kierunki studiów dziennych również technicznych. Los jednak pokierował inaczej – w kierunku moich zainteresowań i pasji, czyli finansów i szeroko rozumianej sprzedaży.

Na studiach poznałem ludzi z Grupy Kapitałowej Votum SA i tak się zaczęło. Miała być tylko chwila, tylko dorobienie na studia i tak już od 2006 roku ta „chwila” trwa. Były otwarte fundusze emerytalne, polisolokaty i obecnie, od wielu lat odszkodowania i pomoc frankowiczom.

Na początku była sprzedaż osobista która została zauważona i spowodowala że  management pchnął mnie na nieznane wody jakimi była i jest rekrutacja. Ta wieloletnia chęć pomocy Klientom i Współpracownikom spowodowala wykreowanie siedmiu struktur dyrektorskich z moich szeregów. Od wielu lat piastuję stanowisko Dyrektora Generalnego i dalej buduję aktywne, efektywne zespoły kreując kolejnych liderów.  Pracujemy z Klientami w oparciu o słowo klucz – Pomoc. Pomagam rozwiązywać problemy Klientów zmieniając ich życie na lepsze. Misja i pasje stały się moim zawodem. Od 2006 roku ani dnia nie przepracowałem. To była i jest czysta przyjemność każdego dnia.

Prywatnie spełniony mąż i Ojciec trzech wspaniałych córek. Pasjonat motoryzacji, sportów walki i strzelectwa.

 

Email: tomasz.wlodarczyk@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post