Tomasz Kudłacik

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
TOMASZ KUDŁACIK
 

Kilka słów o mnie...

Od dłuższego czasu pracuję jako doradca klienta. Głównym obszarem mojej działalności jest pomoc klientom posiadającym kredyty frankowe. Moje doświadczenie i wiedza przekazana na szkoleniach przez Votum S.A. pozwala mi służyć kompleksową pomocą frankowiczom. Bardzo zależy mi na kontakcie z klientami, rozmowie i dialogu. Jestem osobą towarzyską, rozrywkową, łatwo buduję relacje.

W wolnym czasie stawiam na sport i czas spędzony z przyjaciółmi ponieważ te dwa elementy są dla mnie niezwykle ważne.

 

Email: tomasz.kudlacik@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post