Teresa Miroszewska-Sobańska

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
TERESA MIROSZEWSKA-SOBAŃSKA

Kilka słów o mnie...

Z Grupą Kapitałową Votum SA jestem związana od 2002 r, początkowo rozpoczęłam pracę na stanowisku przedstawiciela i kolejno kierownika a następnie dyrektora regionalnego.

Pracując na kolejnych stanowiskach zyskałam doświadczenie zarówno w pracy z klientami jak i również doświadczenie  w pracy zespołowej.

Uczestniczyłam we wszystkich projektach w ramach działalności Grupy Kapitałowej VOTUM SA z sukcesem. Zawarłam osobiście  ponad 3000 umów z klientami a ze strukturą ponad 6 500.

Moim atutem jest doświadczenie, wytrwalosc w dążeniu do celu oraz systematyczność.

W projekcie frankowym pracuję od samego początku czyli od roku 2017.  Osobiscie  pomogłam ponad 300 rodzinom  rozwiązać ich problem związany z toksycznym kredytem walutowym.

Email: teresa.miroszewska-sobanska@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post