Teresa Bera-Borowiak

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
TERESA BERA-BOROWIAK

Kilka słów o mnie...

Ukończyłam 2 kierunki studiów: Administracja oraz Zarządzanie na WWSZiP w Wałbrzychu.

Od 2012 r. związana jestem z GK VOTUM SA jako doradca finansowy i ubezpieczeniowy.

W 2016 r. przystąpiłam do nowatorskiego projektu prowadzonego przez VOTUM SA, dotyczącego dochodzenia roszczeń z tzw. kredytów frankowych.  

Aktualnie posiadam portfel kilkuset klientów, w sprawie których prowadzone są postępowania sądowe o unieważnienie kredytów powiązanych z walutą obcą (CHF, EURO, DOLAR), a około 20% tych klientów może już cieszyć się wygraną z bankiem.

Profesjonalizm, rzetelna analiza dokumentacji kredytowej, bezpośredni kontakt z klientami przez cały czas prowadzenia postępowania, wsparcie i zaangażowanie dają klientom duży komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Email: teresa.bera-borowiak@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post