Tadeusz Graszek

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
TADEUSZ GRASZEK
 

Kilka słów o mnie...

Cieszę się, że tu jesteś!

Wyznaję zasadę – PRACUJ MĄDRZE, A NIE CIĘKO. I wierzę, że współpraca z osobami, które myślą i czują podobnie, jest kluczem do sukcesu. Dlatego jestem tutaj, gotowy do działania razem z Tobą!

Od 2017 roku poświęcam się pomocy frankowiczom, ponieważ sam przeszedłem przez podobne doświadczenia. Przeszukałem wiele firm zajmujących się sprawą kredytów we frankach i spośród nich wybrałem tych najlepszych. Wiem, jak trudne i frustrujące może być to wyzwanie, dlatego chcę Cię wesprzeć na każdym kroku.

Ale moje zainteresowania się nie kończą na tym. Uwielbiam pomagać ludziom w osiąganiu doskonałego zdrowia poprzez oczyszczanie i odżywianie organizmu. Wierzę, że dobre samopoczucie i energia są kluczowe dla pełni życia. Oprócz tego spędzam czas z najbliższymi, rodziną i przyjaciółmi. Gotowanie i uprawa roślin doniczkowych to moje pasje, które uzupełniają i dodają smaku każdemu dniu.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w sprawie franków lub masz inne cele, które chciałbyś osiągnąć, jestem tutaj dla Ciebie. Razem możemy stworzyć strategię i mądrze ją wdrożyć, przynosząc satysfakcję i sukces.

 

Email: tadeusz.graszek@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post