Szczepan Sieklucki

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
SZCZEPAN SIEKLUCKI
 

Kilka słów o mnie...

Jako pełnomocnik GK Votum biorę udział w projektach, które dają bezpośrednie wsparcie prawne jak i merytoryczne naszym klientom. Odnoszę sukcesy w obszarze obsługi klientów z kredytami indeksowanymi oraz denominowanymi do waluty obcej. Pomagam osobom poszkodowanym w wypadkach w tych trudnych dla nich chwilach, dbam o to, aby uzyskali wszystkie należne świadczenia. Biorę również aktywny udział w rekrutacji, wdrażając nowych współpracowników, tym samym powiększając naszą strukturę.

W trakcie działalności naszej struktury podpisaliśmy ponad 300 umów z klientami mającymi kredyt wyrażony w walucie obcej, z czego 100 klientów uzyskało już wyroki prawomocne. Poprzez skuteczne działania uchroniliśmy naszych klientów przed wypłatą zaniżonych odszkodowań.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem oraz ojcem dwójki dzieci. Rodzina jest dla mnie największą wartością. Lubię podejmować wyzwania, pokonując własne słabości oraz strach, który im towarzyszy.

Podróżowanie i odkrywanie nowych smaków zawsze mnie ekscytowało. W wolnej chwili nie odmówię sobie dobrej książki.

 

Email: szczepan.sieklucki@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post