Sylwia Panasiuk

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
SYLWIA PANASIUK

Kilka słów o mnie...

Współpracę z Grupą Kapitałową VOTUM SA  podjęłam w 2017 r. 

Najpierw jako klientka, powierzając swoją sprawę frankową, a wkrótce potem jako doradca klienta w takich właśnie sprawach.

Bo któż zrozumie lepiej frankowicza, niż drugi frankowicz, uwikłany w ten sam problem finansowy na 20-30 lat ?

Od razu zaprosiłam do współpracy z nami znajomych i osoby z rodziny z takim kredytem. Wtedy zaufali nam ,,w ciemno”,  bo przecież nie było wyroków…

Dziś część z nich jest już WOLNA OD FRANKA!
A pod moją opieką blisko 150 rodzin frankowych, które powierzyły GK VOTUM SA swoje sprawy i wspólnie czekamy na ich pozytywne rozstrzygnięcia.

Około 50 już cieszy się wyrokiem I lub II Instancji. Czekamy wspólnie na kolejne!

Z uwagi na doświadczenie w firmach ubezpieczeniowych, przez jakiś czas
współpracowałam również jako ekspert od rent powypadkowych. Temat szkód osobowych jest mi równie bliski, bo wiąże się również z pomocą
tym poszkodowanym i ich rodzinom.
A jak mawiają moi bliscy – niesienie pomocy innym – jest wpisane w moje DNA.

Nasze hasło ,,Pomagaj i zarabiaj” jest najlepszym podsumowaniem i wzynacznikiem tego, co robimy w GK VOTUM SA każdego dnia.

Pod koniec 2022 r. podjęłam odważną dla mnie decyzję budowania zespołu. Po pół roku awansowałam na Managera, rozwiając skrzydła i umiejętności kolejnym osobom z mojego zespołu. Wśród nich kolejni kandydaci na Managerów, a ta rola okazała się trafioną w punkt.
,, Samemu idzie się szybciej, ale razem zajdzie się dalej” !

Prywatnie jestem żoną, mamą, córką. A także od 11 lat emigrantką z sercem podzielonym pomiędzy dwa kraje. Podczas pandemii nauczyłam się pracy zdalnej, która dała większe możliwości współpracy z firmą i obsługi klientów, godząc to z pracą na etacie.

Dziś – ja dziewczyna z Gdyni – miasta morza i marzeń, sama jestem sobie okrętem, sterem i żeglarzem i płynę dalej przez życie, które stawia nam wyzwania. Prywatne i zawodowe.

Sztuką jest nie poddawać się i stawać do nich każdego dnia!
 
 

Email: sylwia.panasiuk@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post