Sylwia Maniszewska

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
SYLWIA MANISZEWSKA

Kilka słów o mnie...

Z GK Votum związana jestem od listopada 2020r. Pojawiłam sie w Gdańskim biurze Votum kilka dni po obejrzeniu filmu „Banksterzy”, kiedy przyniosłam do weryfikacji swoją własną umowę frankową. Na pierwszym spotkaniu podpisałam umowę poprowadzenia mojej sprawy frankowej, oraz dodatkowo zapytałam o możliwość pracy w Votum – tak stałam sie doradcą klienta.
Od 01.06.2023r nie jestem juz frankowiczem, bo prawomocnie wygrałam unieważnienie swojego kredytu.
 
Pracę doradcy rozpoczęłam w grudniu 2020r po ukończeniu szkoleń i spotkań przygotowujących. Z powodzeniem zawieram umowy z frankowiczami z całej Polski. Regularnie szkolę sie i doskonalę swoje umiejetności. Trochę jestem gadułą, ale uważam, że uczciwie jest wytłumaczyć klientom cały proces przez który przejdą, odpowiedzieć na wszystkie pytania. W trakcie prowadzonych spraw zawsze służe pomocą i wsparciem, regularnie informuje o sytuacji orzecznictwa, zmianach i wiadomościach, a klienci których przekonałam wiedza, ze zawsze poświęce im tyle czasu ile potrzebują.  
 
We wczesniejszej pracy zawodowej zawsze zajmowałam się obsługą klientów, choc w różnym charakterze. Przez 11 lat pracowałam w  windykacji, nastepnie poznałam pracę w banku, byłam również asystentem komornika, oraz przedstawicielem handlowym, od 13 lat jestem koordynatorem rejestracji w centrum stomatologicznym, a od 2020 doradcą w GK Votum. Lubię swoja pracę, lubie pomagać oraz poznawać innych ludzi i ich historie. 
 
Prywatnie jestem mamą dorosłej córki, właścicielką kilku kotów. Wolne chwile spędzam z rodzina i przyjaciółmi. Lubię teatr, kawę i ptasie mleczko. Słucham muzyki metalowej i  jeżdżę na koncerty. Jestem osoba bardzo pozytywną i uważam, że dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, lubie wyzwania. Wszystko co osiągnęłam zawdzięczam swojej ciężkiej pracy i wiem, że najlepsze jeszcze przede mną.

Email: sylwia.maniszewska@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post