Sławomir Maciejewski

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
SŁAWOMIR MACIEJEWSKI

Kilka słów o mnie...

Od 2009 roku współpracuję z grupą kapitałową Votum
Pracę rozpocząłem jako specjalista odszkodowowaczy w spółce Votum S.A. oraz doradca klienta w spółce DSA Investment. 
W 2014 roku w spółce Votum S.A. awansowałem na kierownika a następnie od 2019 jako vice dyrektor w spółce Votum Odszkodowania. 
Natomiast w DSA Investment pracuje na stanowisku managera. 
 
W całej grupie kapitałowej obsłużyłem już ponad 1500 klientów. Tematyką związaną z kredytami frankowymi  zainteresowałem się z chwilą kiedy w  grupie kapitałowej powstał projekt pomocy frankowiczom. Jestem jednym z pierwszych jej klientów. W tamtym czasie skuteczność wygranych w sądach wynosiła 50/50. Stąd słuszna wówczas decyzja pełnomocnika o podjęciu najpierw sporu przed Rzecznikiem Finansowym. Po 4 latach czekania na stanowisko RF, sprawa trafiła do sądu. Mam już wyznaczony termin rozprawy.
 
W tym czasie udało mi sie zachęcić wszystkich moich znajomych oraz znajomych ich znajomych i nie tylko do walki o unieważnienie swojego kredytu. Ze sporej grupy ponad 150 osób osób, które zleciły przez moją osobę prowadzenie swoich spraw znajdują się  już  takie, które uzyskały  prawomocny wyrok i są  całkowicie rozliczone z bankiem.
 
Jestem dumny z tego, że im pomogłem i nadal pomagam – do tego zachęcam również i Państwa! 

Email: slawomir.maciejewski@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post