Sławomir Kościelniak

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
SŁAWOMIR KOŚCIELNIAK

Kilka słów o mnie...

Mam wielką satysfakcję z pomagania innym i dbania o dobre relacje z Klientami. Służę im dobrym słowem i radą na każdym etapie postępowania. Zrozumiałem, że w dzisiejszych czasach zaufanie ma ogromne znaczenie, dlatego staram się zapewnić każdemu uczciwą, profesjonalną i kompleksową obsługę.

Praca z Klientami nauczyła mnie jednej istotnej zasady – biznes to współpraca między ludźmi, nie tylko transakcje na ludziach. Dlatego jeżeli oferuję Klientom współpracę w procesie ich spraw, zawsze stawiam na partnerskie podejście win-win, które przynosi korzyści obu stronom.

Zawsze stawiam na działania, a nie tylko słowa, dlatego chciałbym Cię zaprosić do współpracy za moim pośrednictwem, abyś mógł sam przekonać się o naszym profesjonalnym i skutecznym podejściu do podważania toksycznych umów kredytowych oraz innych spraw w Sądach. Naszym głównym celem jest nie tylko odzyskanie Twoich pieniędzy, ale przede wszystkim przywrócenie spokoju ducha i wiary w sprawiedliwość. Współpraca z nami jest zdecydowanie inna niż ze zwykłą kancelarią, poczujesz to na własnej skórze.

Moje motto : „Pomoc człowiekowi niespełna na każdym etapie jego życia to moja pasja” Dlatego robię to ponad 30 lat . Jest to wpisane w moje DNA.

Zapraszam do kontaktu.

 

Email: slawomir.koscielniak@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post