Ryszard Krzynówek

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
RYSZARD KRZYNÓWEK

Kilka słów o mnie...

W przeszłości, wykonując pracę agenta ubezpieczeniowego czy też pośrednika w obrocie nieruchomościami miałem poczucie, że pomagam innym.

Kiedy zacząłem w 2018 roku pomagać ofiarom wypadków i później „frankowiczom”, okazało się, że dopiero ta praca daje mi dużą satysfakcję z wykonywanego zawodu.

Klientom służę wiedzą i wsparciem, jestem dyspozycyjny. Moi Klienci wiedzą, że mam dla nich czas. Skontaktuj się ze mną, przedstawię Ci naszą ofertę i zaproponuję rozwiązanie.

Radością dla mnie jest poczucie dobrze wykonanej pracy i zadowolenie Klienta uwolnionego od toksycznego kredytu.

Uważam, że należy współpracować z najlepszymi,
dlatego związałem się z Votum SA, numer 1 w Polsce.

Email: ryszard.krzynówek@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post