Roman Kochaniewicz

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
ROMAN KOCHANIEWICZ

Kilka słów o mnie...

W branży marketing i sprzedaż pracuje ponad 32 lat . Z Grupą Votum związałem się w PAŹDZIERNIKU 2018 roku. Od początku byłem zafascynowany projektem Pomocy Frankowiczom bo sam jestem Frankowiczem.
 
Przeszedłem wszystkie etapy awansu, praktycznie non stop jestem w TOP 10 Votum, wielokrotnie na podium. 27.05.2022 uzyskałem wyróżnienie dla menadżera z największą w historii liczbą podpisanych umów z zespołem, a w grudniu 2022 roku awansowałem na stanowisko Dyrektora GK. Votum.
 
Na ten moment sam spisałem ponad 850 umów z Frankowiczami, 1200 umów dorzucił mój zespół.  Łącznie mamy już ponad 2000 rodzin frankowych które zawierzyły mojemu zespołowi.
 
Cały czas wytaczam sobie nowe cele i na pewno mnóstwo świetnych projektów przede mną w GK Votum . Nadrzędny cel to budowanie zespołu – szukam niepowtarzalnych i odlotowych ludzi od zaraz……………..
 
Zapraszam również Ciebie, zróbmy coś razem !!!
 

Email: roman.kochaniewicz@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post