Robert Moskwa

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
ROBERT MOSKWA

Kilka słów o mnie...

Być może kojarzysz mnie z serialu „M jak miłość”, ale moją pasją i sposobem na życie jest pomaganie Frankowiczom. Ponad 1.000 z nich zmotywowałem już do działania. Kolejnych 10.000 śledzi moje cotygodniowe transmisje na FrankTV. A mówią o mnie tak…

1.
Pan Robert zmotywował nas do działania, pod jego opieką dotarliśmy do wygranej w I instancji. Pozew złożony 12.2021 pierwsza rozprawa 11.2022. Teraz czekamy na ruch ze strony banku.. Pan Robert to po prostu bardzo życzliwy człowiek. Wszystkim „frankowiczom'” życzę takiego pomocnika na swojej drodze do Wolności. Tym którzy się wahają życzę odwagi do podjęcia decyzji a z Panem Robertem będzie to „bułka z masłem”.

2.
Polecam niezdecydowanym, zastraszonym, nie mającym odwagi i zagubionym w gąszczu sprzecznych informacji na temat sytuacji „frankowiczów”. Pan Robert Moskwa rozwieje wszystkie obawy, zmotywuje i poprowadzi jak po sznurku ku wygranej.
U mnie w niespełna rok jest wyrok w pierwszej instancji, oczywiście pomyślny dla mnie.
 
3.
Piękne dziękuję z przywrócenie Nadziei po 12 latach okradania nas przez instytucje publicznego ,,zaufania,, Robercie Dobrze że Jesteś
 
4.
Panie Robercie, zawodowstwo wysoka półka, niezwykły profesjonalizm, czytelny i przejrzysty przekaz, konkretnie omówiony temat, bardzo polecam bez dwóch zdań!
 
5.
Na początku byłam sceptycznie nastawiona, wiadomo: dużo informacji z każdej strony czyli wszystko i nic. Ale po spotkaniu i rozmowie z panem Robertem szybko zmieniłam zdanie. Pan Robert jest tak pozytywną osobą, z tak dużą wiedzą (…), że szybko rozwiał moje wątpliwości. Szczerze polecam.
 
6.
To dobrze, że mówi Pan głośno o problemach Frankowiczów !!! Ludzie czują się oszukani. Pan zmienia świadomość , daje nadzieję!!! Wielu moich znajomych jest Panu za to bardzo wdzięczna!!!

Email: robert.moskwa@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post