Robert Dudek

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
ROBERT DUDEK

Kilka słów o mnie...

Z Grupą Kapitałową DSA jestem związany od 2006 roku. Na początku na stanowisku przedstawiciela a następnie kierownika i dyrektora regionalnego.
 
Z Votum S.A. współpracuję od 2009 roku. Swoją przygodę ze Spółką rozpocząłem od tworzenia struktur regionalnych Votum S.A. na terenie Górnego Śląska. Do moich kompetencji należała pomoc i obsługa w procesie przedsądowym osób poszkodowanych w wypadkach. W 2010 roku świętowałem wraz z Votum S.A. jego debiut na parkiecie głównym GPW i cieszyłem się rozwojem międzynarodowym Grupy na rynku ukraińskim, słowackim i czeskim. Obecnie pomagam w czynnościach przedprocesowych osobom poszkodowanym przez system bankowy w Polsce. 
 
Moja wieloletnia współpraca z Grupą Kapitałową nie byłaby możliwa bez wartości, jakie krzewione są w strukturach całej organizacji, i z którymi się utożsamiam. Szczególnie jedna z nich warta jest uwadze: „W naszym biznesie jest miejsce na przyzwoitość”.
 
Prywatnie jestem ojcem dorosłej córki, szczęśliwym dziadkiem oraz posiadaczem psa Borysa.
 

Email: robert.dudek@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post