Robert Chaszczewski

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
ROBERT CHASZCZEWSKI

Kilka słów o mnie...

Na co dzień zarówno w życiu osobistym, jak i w pracy kieruję się etyką i szacunkiem do drugiego człowieka. Jestem osobą towarzyską z dużym poczuciem humoru. Wolny czas lubię spędzać z przyjaciółmi zwiedzając ciekawe zakątki naszego kraju, oraz poszczególnych rejonów świata. Jestem fanem sportów motorowych i po części futbolu.

Udzielam się również w środowiskach w których mogę nieść pomoc osobom potrzebującym, czerpiąc z tego satysfakcję i motywację do mojej pracy.  Ponadto lubię pomagać ludziom, bo tak zostałem wychowany a w firmie jest spora przestrzeń na tego typu działania. Z Grupą Kapitałową Votum SA współpracuję od 17 lat i jest to dla mnie niewątpliwie jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Bardzo sobie cenię tą relację, ponieważ jestem tu doceniany i szanowany.  Do projektu „frankowego” dołączyłem w styczniu 2018r.

Mój zawodowy sukces to ponad 450 pozyskanych i obsługiwanych spraw klientów „frankowych”. Wśród nich jest już ponad 100 zakończonych pozytywnym wyrokiem w tym ponad 15 prawomocnie.

Ta praca jest moją pasją i misją, dla tego poświęcam jej znaczną cześć mojego czasu. Tu również mogę się rozwijać i realizować moje kolejne życiowe cele.

Będzie mi więc niezmiernie miło jeśli nawiążemy ze sobą współpracę i będę mógł Państwu pomóc przy anulowaniu waszego kredytu.

Email: robert.chaszczewski@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post