Renata Wodecka

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
RENATA WODECKA

 

Kilka słów o mnie...

Z DSA Investment i Grupą Kapitałową Votum jestem związana od końca 2004 roku.
W 2006 roku awansowałam na menedżera, a w październiku 2013 roku objęłam stanowisko Dyrektora Regionu.

W projekcie frankowym posiadam najdłuższe doświadczenie, sięgające jego początku, czyli 2016 roku. Pomaga mi nie tylko wykształcenie o profilu prawno-ekonomicznym, ale przede wszystkim bogata wiedza zdobyta podczas działań wraz z zespołami procesowymi.

W trakcie swojej działalności zawarłam prawie 700 umów z klientami posiadającymi kredyty w walucie obcej.

Blisko 200 z tych klientów otrzymało korzystne rozstrzygnięcie w swojej sprawie, a 25 z nich ma już prawomocny wyrok na swoją korzyść.

Fascynuje mnie możliwość niesienia pomocy, a wdzięczność klientów po uzyskaniu korzystnych wyroków dodaje energii do dalszej pracy. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i matką dwóch dorosłych synów, z których jestem dumna. Uwielbiam podróżować i aktywnie spędzać wolne chwile z bliskimi zwłaszcza na trasach rowerowych, odkrywając kolejne nowe ścieżki.

 

Email: renata.wodecka@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post