Renata Nowak

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
RENATA NOWAK
 

Kilka słów o mnie...

Z DSA Investment i Grupa Kapitałową Votum jestem związana od 2004 roku a w 2008 awansowałam na stanowisko menadżera.
W projekcie frankowym jestem już ponad 4 lata.
Moje prawnicze wykształcenie bardzo mi w tym pomaga, a także wiedza i doświadczenie zdobyte wraz z całym zespołem procesowym w czasie trwania projektu.

Jestem również zaangażowana w proponowanie klientom optymalnych możliwości inwestycyjnych jak również zabezpieczających różne aspekty ich życia. Razem z pomocą frankowiczom to moje ulubione tematy.

Moim motorem do pracy zawsze była i jest chęć pomocy ludziom a ich wdzięczność dodaje mi skrzydeł do dalszej pracy. Obsługa moich klientów zawsze na najwyższym poziomie dziś skutkuje polecaniem mojej osoby i dobrymi rekomendacjami z czego jestem bardzo dumna.

Chętnie zapraszam do współpracy z firmą osoby, które pragną zmienić swoje życie i pracować z zadowoleniem tak jak ja.
Dzielę się z nimi moją wiedzą i prawie 20 letnim doświadczeniem.

Prywatnie jestem spełnioną i szczęśliwą kobietą, która lubi budować piękne relacje z ludźmi.
Kocham też podróże a współpraca z DSA mi to umożliwia.

 

Email: renata.nowak@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post