Renata Krążek

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
RENATA KRĄŻEK

Kilka słów o mnie...

Od 1989 roku jestem przedsiębiorcą – z GK Votum związana jestem od lipca 2003 roku. Od listopada 2004 roku jestem Dyrektorem Regionalnym.

Z  naszą Grupą związani są wszyscy najbliżsi członkowie mojej rodziny 😊

Moje cechy osobowościowe to : dokładność, stałość i obowiązkowość. Nie toleruję prokrastynacji, ani u siebie, ani u swoich współpracowników.

Kocham pracę z ludźmi – zarówno ze współpracownikami, jak i swoimi klientami. 😊

Cenię sobie punktualność, dobrą organizację i zadbanie o każdy szczegół w swojej pracy.

Pomoc ludziom w projektach naszej grupy daje mi olbrzymią satysfakcję, a ich wdzięczność jest najlepszą zapłatą.

Miłe jest, gdy moi klienci w postępowaniu o odszkodowanie z kredytów frankowych mają wygrane na poziomie 100, 200 i więcej tysięcy złotych.

Czuję się spełniona pracując z młodzieżą i mogąc im przekazywać wiedzę, doświadczenie życiowe, a nade wszystko kocham obserwować ich rozwój i wzrastanie – pod względem osobowościowym jak i finansowym.

 

Miłość wzrasta tylko przez dzielenie się. Możesz mieć jej więcej dla siebie tylko wówczas, jeśli dasz ją innym.

BRIAN TRACY

Email: renata.krazek@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post