Rafał Jóźwiak

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
RAFAŁ JÓŹWIAK

Kilka słów o mnie...

W mojej karierze zawodowej skupiłem się na współpracy z klientami, dostarczając im wysokiej jakości rozwiązania i produkty.
 
Z GK Votum jestem związany od 2017r gdzie nadal angażuję się w dostarczanie rozwiązań rodzinom skrzywdzonym przez system. Determinacja oraz fascynacja tematyką frankowiczów pozwalają mi sprawnie obsługiwać osoby mające tego rodzaju zobowiązania.

W ramach projektu frankowego podjąłem współpracę z blisko 400 klientami, a ponad 180 usłyszało już wyrok unieważniający ich umowę kredytową.

Poza sferą zawodową, lubię jazdę rowerem i gotowanie. Interesuję się rynkami finansowymi i bieżącą polityką.
 

Email: rafal.jozwiak@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post