Przemysław Więcek

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
PRZEMYSŁAW WIĘCEK

Kilka słów o mnie...

Jestem w zespole doradców grupy kapitałowej VOTUM nieco ponad rok, podczas którego wytłumaczyłem już wielu rodzinom, jaka jest jedyna i słuszna droga by uwolnić się od toksycznego kredytu i często odzyskać znaczne sumy pieniędzy wpłacone do banku tytułem uczciwej spłaty nieuczciwej umowy.

Traktuję tę pracę jako coś wyjątkowego – mogę pomagać oraz cieszyć się szczęściem innych, że zaświeciłem im latarką w dobrym kierunku, że mogę realizować marzenia, spośród których jednym z nich jest pomoc min. 1000 rodzinom oswobodzić się od nieuczciwych kredytów jak robią to nasi najlepsi doradcy DSA z wieloletnim stażem.

Podchodzę rzeczowo i konkretnie do tematu, pracuję w oparciu o zaufanie i dobrą relację, bo tylko dzięki tym czynnikom mogę z satysfakcją przeprowadzić na drugi brzeg, a nie jest to skokprzez strumyk a przeprawa przez wartką rzekę, pełną różnych niebezpieczeństw, wirów, konarów, uskoków.

Możemy sobie wspólnie pomóc:

 – My jako Grupa Kapitałowa VOTUM Tobie – uwalniając od aktywnej umowy kredytu pełnej nieuczciwych zapisów oraz odzyskania nadpłat ze spłaconej i zamkniętej umowy

– Ty Mi – dołączając do realizacji mojego marzenia

– 1000 rodzin, którym pomogę w podjęciu tej jedynej i słusznej decyzji i przeprowadzę przez cały proces aby cieszyć się i świętować Twoją wolność od kredytu.

 

Email: przemyslaw.wiecek@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post