Przemysław Machaj

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
PRZEMYSŁAW MACHAJ

Kilka słów o mnie...

Moja przygoda z DSA Investment S.A. i Grupą Kapitałową Votum S.A. rozpoczęła się w 2014 roku, jeszcze w trakcie studiów magisterskich i trwa do dzisiaj. Szybko awansowałem w strukturach firmy na stanowisko menedżera, a od maja 2023 roku zostałem awansowany na stanowisko Dyrektora.

Współpracujący ze mną Klienci cenią mnie za szybką i transparentną komunikację, cierpliwość oraz ponadstandardową opiekę w trakcie obsługi sprawy.

Projekt frankowy współtworzę od 2018 roku. W trakcie swojej działalności pomogłem prawie 600 rodzinom zmagającym się z toksycznymi umowami kredytowymi, z czego już ponad 100 z nich uzyskało korzystne wyroki w swoich sprawach.

Misją tego projektu jest pomoc a pomoc innym to moja pasja. Wspólnie z klientami celebrujemy sukces, co dodaje mi energii i motywacji do dalszego działania, bo każdy Klient to wyjątkowa historia naszej współpracy.

Chętnie poznam Państwa historię, dlatego zapraszam do rozmowy.

Aktywnie działam w mediach społecznościowych, zachęcam do obserwowania moich profili.

Email: przemyslaw.machaj@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post