Piotr Ludera

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
PIOTR LUDERA

Kilka słów o mnie...

Pracuję w Grupie Kapitałowej Votum od 2003r. W trakcie swojej działalności podpisałem ponad 1000 umów dotyczących finansów osobistych i odszkodowań.
 
W roku 2017 zaangażowałem się w „projekt frankowy” i zawarłem niemal 300 umów z klientami posiadającymi kredyty w walucie obcej, z czego prawie 100 z nich uzyskało korzystne wyroki w swoich sprawach.
 
Moje podejście skupia się na indywidualnych potrzebach i dopasowuje się do ich celów i oczekiwań. Moją misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług, a współpraca ze mną oznacza pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Stawiam na otwartą komunikację i słuchanie klientów, aby zrozumieć ich unikalne sytuacje i potrzeby. Dzięki temu możemy wspólnie opracować strategię sukcesu.
 
Jestem dumnym członkiem społeczności Votum, co oznacza, że stale doskonalę swoje umiejętności i jestem na bieżąco z najnowszymi trendami i rozwiązaniami w branży.

Email: piotr.ludera@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post