Piotr Dylewicz

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
PIOTR DYLEWICZ
 

Kilka słów o mnie...

Jestem doświadczonym doradcą klienta w branży finansowej, który od ponad 20 lat działa na rynku. Przez ten czas miałem okazję pracować zarówno w dużych korporacjach, jak i w mniejszych firmach w różnych miastach w Polsce. Jednak w 2009 roku podjąłem decyzję o założeniu własnej działalności gospodarczej.

To była dla mnie ważna chwila, ponieważ chciałem być niezależny i móc wspierać moich klientów w podejmowaniu decyzji finansowych bez żadnych zewnętrznych ograniczeń.

Dzięki temu niezależnemu podejściu mogę skoncentrować się wyłącznie na potrzebach moich klientów. Moja misja polega na dostarczaniu kompleksowej pomocy i wsparcia w podejmowaniu decyzji finansowych.

Wczesnym 2023 roku dołączyłem do grupy kapitałowej Votum z misją rozszerzenia mojej oferty o pomoc dla „Frankowiczów”. Sam jestem posiadaczem tego toksycznego kredytu i obecnie walczę z reprezentującą mnie kancelarią w Sądzie. To osobiste doświadczenie skłoniło mnie do podjęcia walki o sprawiedliwość i ochronę interesów innych klientów, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i aktualizuję się, aby być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami i zmianami na rynku. Dzięki temu mogę efektywnie doradzać klientom w procesie unieważniania umów „Frankowych”, pomagając im osiągnąć sprawiedliwość i ochronić ich interesy finansowe.

Jestem dumny z mojego doświadczenia, wiedzy i pasji, które mogę wykorzystać, aby pomagać klientom w trudnych sytuacjach. Moim celem jest zapewnienie im pełnego wsparcia i pewności, że są w dobrych rękach.

 

Email: piotr.dylewicz@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post