Paweł Sędłak

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
PAWEŁ SĘDŁAK

Kilka słów o mnie...

Jestem menadżerem związanym z Grupą Kapitałową Votum od 2018 roku.

Przez ostanie 5 lat pomogłem już ponad 300 rodzinom rozpocząć drogę sądową z bankami, przy czym ponad 60 z nich uzyskało już korzystne wyroki w 1 oraz 2 instancji.

Prywatnie pasjonuję się technologią, sztuczną inteligencją oraz grą w szachy.

Jestem dumny z tego, że moją pracą mogę przysłużyć się ludziom, którzy kiedyś zostali oszukani przez system bankowy, cieszę się, że mogę dołożyć cegiełkę do rewelacyjnych wyników GK Votum dzięki czemu mogę współtworzyć sprawiedliwe prawo dla przyszłych pokoleń.

Maksyma mojej pracy to relacja z klientem, dzięki czemu buduję wokół siebie społeczność ludzi, którzy z chęcią polecają moje usługi swoim znajomym.

Email: pawel.sedlak@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post