Paweł Dobosz

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
PAWEŁ DOBOSZ

Kilka słów o mnie...

Jestem absolwentem wydziału prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem. Posiadam licencję doradcy restrukturyzacyjnego wydaną przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Z Grupą Kapitałową Votum zajmuję się obsługą klientów posiadających kredyty frankowe.
W projekcie frankowym posiadam kilkuletnie doświadczenie. Wraz z zespołem obsłużyliśmy do tej pory ponad 700 klientów, z których ponad 140 posiada korzystne dla siebie wyroki. W trakcie swojej działalności zawarłem ponad 60 kontraktów z klientami posiadającymi kredyty w walucie obcej.

Jest miłośnikiem psów (posiadam dwa labradory), literatury fantasy oraz kina ze szczególnym uwzględnieniem twórczości Clinta Eastwooda.

 

Email: pawel.dobosz@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post