Norbert Gzubicki

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
NORBERT GZUBICKI

Kilka słów o mnie...

Ze spółką DSA Investment S.A. mam przyjemność współpracować od 6 lat, choć z grupą kapitałową Votum S.A. związany jestem już prawie dekadę. Obecnie zajmuję stanowisko Wicedyrektora w sektorze związanym z obsługą spraw bankowych. Pomagam rozwiązywać problemy głównie związane z kredytami walutowymi oraz złotówkowymi i tylko w tym obszarze zaufało mi już ponad 300 osób.

Ukończyłem studia prawa na Uniwersytecie Wrocławskim, aczkolwiek dzięki wcześniej uzyskanym dyplomie nauczyciela wychowania fizycznego odbiegam od stereotypowego obrazu prawnika.

Z natury jestem osobą otwartą, energiczną i ciekawą otaczającego go świata. Staram się zarażać swoim pozytywnym nastawieniem ludzi dookoła mnie. Jako człowiek z przeszłością piłkarską moją naturalną pasją jest sport, dzięki której nauczyłem się nigdy nie poddawać, niezależnie od pojawiających się na mojej drodze przeszkód. Ponadto interesuje się finansami, a w czasie wolnym uwielbiam podróżować.

Moją misją jest pomoc osobom poszkodowanym przez szeroko rozumiane instytucje finansowe, zachęcać do walki o swoje i wspierać na każdym etapie tego procesu, będąc przekonanym, iż niezależnie czy droga ta będzie łatwa, czy też wyboista wspólnie doprowadzimy do jej szczęśliwego zakończenia.

 

Email: norbert.gzubicki@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post