Norbert Dworak

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
NORBERT DWORAK

Kilka słów o mnie...

Jestem absolwentem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego ze studiami podyplomowymi z zakresu mediacji sądowej i pozasądowej. Pracuję w Grupie Kapitałowej Votum od 2019 roku, gdzie pomagam klientom z kredytem Frankowym. Do tej pory zaufało mi ponad 100 osób, które skorzystały z mojej pomocy w rozwiązaniu ich problemu finansowego.

W wolnych chwilach uwielbiam podróżować po Polsce i zagranicą, odkrywając różnorodne kultury i piękno świata. Fascynuje mnie piłka nożna, żużel i tenis ziemny, sporty, które przynoszą mi dużo radości.

Dzięki mojemu wykształceniu i doświadczeniu w mediacji, jestem świadomy znaczenia dialogu, szacunku i zrozumienia w rozwiązywaniu konfliktów. Moja praca i zainteresowania stanowią integralną część mojego życia, kształtując mnie jako osobę stale poszerzającą swoje kompetencje. Cieszę się, że mogę dzielić się swoją wiedzą i pasją z innymi zarówno klientami jak i współpracownikami.

 

Email: norbert.dworak@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post