Natalia Hadała

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
NATALIA HADAŁA

Kilka słów o mnie...

Z DSA Investment i Grupą Kapitałową Votum jestem związana od początku 2015. W tym samym roku awansowałam na stanowisko menadżera.
Wiedzę zdobytą na studiach finansowych i szkoleniach prowadzonych przez firmę wykorzystuję w kontaktach z klientami oraz pracy z moim zespołem.

Od 2015 roku specjalizuję się w doradztwie ubezpieczeniowym, a od 2019 działam również w projekcie frankowym.

 

We współpracy z Votum zaufało mi już ponad 450 rodzin posiadających kredyt pseudofrankowy, z czego 120 kredytobiorców wygrało już swoją sprawę przeciwko bankowi.

Pomoc klientom i ich wdzięczność jest największą motywacją do pracy i poszerzania swoich kompetencji.

Wolny czas spędzam na wycieczkach rowerowych, kajakach i w górach.

Email: natalia.hadala@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post