Monika Pelc

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
MONIKA PELC

Kilka słów o mnie...

Z DSA Investment i Grupą Kapitałową Votum jestem związana od 2014 roku. Jeszcze jako studentka kierunku finansów i rachunkowości Zaczynałam od stanowiska Młodszego przedstawiciela  w GK Votum, rozwijając swoje kompetencje sprzedażowe w pracy  indywidualnej z klientem.
 
W 2015 roku awansowałam na stanowisko menedżera, nadal rozwijając swoje kompetencje, rekrutując, budując swoj zespół prężnie działających przedstawicieli oraz pracy własnej w obszarze obsługi klientów ubezpieczeniowych oraz spraw bankowych związanych z kredytami frankowymi.
 
W 2022 roku objęłam stanowisko Wicedyrektor Regionu. W trakcie swojej działalności zawarłam prawie 500 umów z klientami posiadającymi kredyty w walucie obcej, a Blisko połowa z tych klientów otrzymała już korzystne rozstrzygnięcie w swojej sprawie, uwalniając się od toksycznego produktu.

Obecnie pełnie funkcję Dyrektor Regionalnej DSA Investment i z tego miejsca chce powiedzieć, że ,,Nasze życie jest ograniczone tylko przez to w co wierzymy i jak bardzo się staramy”

Prywatnie od wielu lat jestem członkiem społeczności polskich fundacji i organizacji działających na rzecz ochrony praw zwierząt.

Email: monika.pelc@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post