Mirosław Szałata

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
MIROSŁAW SZAŁATA
 

Kilka słów o mnie...

Z Grupą Kapitałową Votum jestem związany od kwietnia 2012 roku, początkowo jako doradca, potem menedżer i doradca klienta Votum, a od listopada również DSA Investment SA.

Od 2018 roku uczestniczę w projekcie frankowym.
W portfelu umów z kredytobiorcami frankowymi mam kilkadziesiąt spraw, w tym już z wyrokami prawomocnymi i zrealizowanymi przez banki!

Najczęściej operuję w północno-zachodniej Polsce, od Szczecina po Bydgoszcz i Gdańsk, ale też na przeciwległym krańcu Polski – na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu.

Odezwę się i zajmę się Twoją sprawą,
a Ty będziesz mieć z głowy swój kredyt!

 

Email: miroslaw.szalata@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post