Mirosław Kuprianowicz

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
MIROSŁAW KUPRIANOWICZ
 

Kilka słów o mnie...

Z Grupą Kapitałową Votum jestem związany od kilkunastu lat i współpraca ta przebiegała na wielu płaszczyznach – aktualnie jestem Dyrektorem Regionu.

Współpraca z Grupą Kapitałową daje mi możliwość wpływania na zmiany w życiu wielu osób, które zostały potraktowane w nieuczciwy sposób przez instytucje finansowe. Dzięki mojej pracy i skuteczności działania GK VOTUM, sytuacja kilku tysięcy osób uległo realnej zmianie.

Aktualnie dominującym moim działaniem jest uczestniczenie w Projekcie Frankowym, gdzie dysproporcja między zobowiązaniami kredytobiorcy a uprawnieniami banku jest zatrważająca. Ogromną satysfakcję sprawia mi sytuacja, gdy ktoś kto mi zaufał, że z bankiem da się skutecznie walczyć, po przeprowadzonym postępowaniu może cieszyć się wolnością od kredytu.

W GK Votum swoją wiedzę i doświadczenie mogę również przekazywać Współpracownikom, dla których praca w Projekcie stanowi wspaniałą przygodę oraz daje możliwość godziwej gratyfikacji.

 

Email: miroslaw.kuprianowicz@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post