Mirosław Gębala

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
MIROSŁAW GĘBALA
 

Kilka słów o mnie...

Jako dyplomowany absolwent Politechniki na wydziale Budownictwa , zdobyłem podwaliny pod analizę techniczną . Następnie pisząc pracę dyplomową i zdając egzaminy na Akademii Ekonomicznej , mogłem szerzej spojrzeć na zagadnienia ekonomiczno-finansowe , również te bankowe. A studia w Instytucie Goethego połączyły te światy.

Z VOTUM współpracuję od roku 2018 , chętnie dzieląc się wiedzą i doświadczeniem co w efekcie pozwala na pomoc wielu ludziom.

O podróżach wielu ludzi mówi – ja zaś z pasją podróże do najbardziej egzotycznych zakątków realizuję. Lubię wszelkie aktywności realizowane w górach oraz nad, pod i w wodzie .

I sprawdza mi się tutaj znany Albert Einstein , twierdzący że „Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę, należy być w ciągłym ruchu „…

Email: miroslaw.gebala@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post