Michał Turczyński

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
MICHAŁ TURCZYŃSKI

Kilka słów o mnie...

Ze spółką DSA Investment SA związany jestem od ponad 5 lat. W tym czasie kilkuset Klientów zaufało mi i grupie Votum, powierzając nam przeprowadzenie procesu walce z bankami, dzięki czemu już dziś znaczna część kredytobiorców zakończyła pozytywnie spór w sądzie i tym samym pozbyła się toksycznej umowy, która definiowała ich życie przez ostatnich kilkanaście, kilkadziesiąt lat.

Lubię pomagać, dbam przede wszystkim o relacje z Klientem, służąc dobrym słowem i radą na każdym etapie postępowania. Wiem, jak bardzo ważne w dzisiejszych czasach jest zaufanie, dlatego chcę zapewnić każdemu uczciwą, profesjonalną i kompleksową obsługę.

W pracy z Klientami nauczyłem się jednego – biznes prowadzi się z ludźmi, a nie na ludziach, dlatego jeżeli oferuję Klientom współpracę w procesie jego sprawy to tylko na partnerskich zasadach win win.

Zapraszam do kontaktu, oddzwonię niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia. Wygrajmy z bankiem, razem!

 

Email: michal.turczynski@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post