Mateusz Lipiec

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
MATEUSZ LIPIEC

Kilka słów o mnie...

Współpraca z DSA Investment S.A. i Grupą Kapitałową Votum S.A. rozpoczęła się w 2013 roku i nie przerwanie trwa do dziś.

Mam swój udział w rozbudowach struktur w Grupie Kapitałowej w różnych projektach co zaowocowało awansem dyrektorskim w 2015 roku. Obserwowanie karier zrekrutowanych prze ze mnie osób zdobywających również stanowiska dyrektorskie lub osiągających ponad przeciętne wyniki. jest największym wynagrodzeniem mojej pracy menadżerskiej. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą to serdecznie zapraszam do kontaktu.

Moja misja to profesjonalna obsługa klienta na najwyższym poziomie. Dzięki rozwiązania jakie oferuję DSA Investment S.A. i Grupą Kapitałową Votum S.A. zmieniam życie moich klientów na lepsze.

Współpracujący ze mną Klienci cenią mnie za bardzo dobrą komunikację, profesjonalizm oraz ponadstandardową opiekę w trakcie obsługi sprawy.

Projekt frankowy współtworzę od 2018 roku. W trakcie swojej działalności pomogłem prawie 500 rodzinom zmagającym się z toksycznymi umowami kredytowymi, z czego już ponad 100 z nich uzyskało korzystne wyroki w swoich sprawach.

Każda wygrana sprawa klienta to wielka satysfakcja i radość ale też unikatowa historia każdego klienta. Celebrowanie z klientami wygranej to wyjątkowy moment i motywacja do pracy.

Zapraszam do współpracy, przejdźmy tą drogę razem aby na koniec wspólnie cieszyć się z wygranej

Aktywnie działam w mediach społecznościowych, zachęcam do obserwowania moich profili.

Email: mateusz.lipiec@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post