Marzena Niewińska

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
MARZENA NIEWIŃSKA
 

Kilka słów o mnie...

Z Grupą Kapitałową Votum S.A współpracuję od 13 lat. Jestem ekspertem w swoich dziedzinach. Do firmy Votum trafiłam po swoim wypadku. Zaproponowana praca to najpiękniejsze odszkodowanie jakie otrzymałam za doznaną krzywdę.

Od 35 lat jestem zatrudniona na etacie w innej firmie, która niestety nie przynosi mi takiego zadowolenia. Praca w Votum to najpiękniejszy okres pracy zawodowej w moim życiu.

Jako ekspert realizuję pracę w trzech projektach:

  • pomoc frankowiczom
  • pomoc poszkodowanym w wypadkach
  • odnawialne źródła energii

Projekt frankowy realizujemy od 7 lat i pomogliśmy już ponad 35.000 Osób. Jest to znikomy procent, przed tym ilu jeszcze osobom jesteśmy w stanie pomóc. Zatrudnienie w profesjonalnej, prestiżowej  firmie, z ogromnym bagażem doświadczeń to ogromny zaszczyt. Zachęcam i Ciebie do pracy w Grupie Kapitałowej Votum S.A. jeżeli nie jest ci obojętny los pokrzywdzonego człowieka.

Współpraca z ludźmi to nie tylko wyzwanie, ale przede wszystkim ogromna satysfakcja i odpowiedzialność.

Dzięki współpracy z firmą mam możliwość realizacji mojej wielkiej pasji jaką jest podróżowanie.

Email: marzena.niewinska@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post