Marta Betlej

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
MARTA BETLEJ

Kilka słów o mnie...

Współpracę z DSA Investment S.A i Grupą Kapitałową Votum S.A. rozpoczęłam w 2022 roku. Pomimo krótkiego stażu w firmie dzięki licznym Klientom, którzy obdarzyli mnie swoim zaufaniem, mogę pochwalić się wyróżnieniem w kategorii Debiut 2022, co jeszcze bardziej zmotywowało mnie do pracy i utwierdziło w przekonaniu, że jestem we właściwym miejscu.
 
Moja historia z Votum jest jednak dłuższa i sięga 2018 roku, kiedy to zostałam Klientką firmy, chcącą pozbyć się swojego wadliwego kredytu frankowego. Ponieważ byłam bardzo zadowolona z obsługi, przebiegu całego procesu, jak również korzystnego wyroku i z czystym sumieniem mogłam polecać Votum, to podjęłam decyzję, że chcę pomagać innym Frankowiczom, którzy są w podobnej sytuacji do mojej. W taki sposób rozpoczęła się nasza współpraca, która rozwija się każdego dnia, a każdy kolejny zadowolony Klient jest dla mnie największą motywacją.
 
Moją misją jest dotrzeć do jak największej liczby osób i pomóc im w unieważnieniu ich wadliwych umów kredytowych. Moi Klienci mogą liczyć przede wszystkim na rzeczowe i szczegółowe wyjaśnienie wszystkich zagadnień, kompleksową pomoc na każdym etapie postępowania, wsparcie oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.
Jeśli Ty również posiadasz kredyt w CHF i chciałbyś/chciałabyś zająć się tym tematem, ale nie wiesz od czego zacząć, to zapraszam Cię do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
 
Zapraszam również do obserwowania mojego profilu w mediach społecznościowych, gdzie publikuję wiele ciekawych informacji w temacie Frankowiczów.
 

Email: marta.betlej@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post