Mariusz Skiba

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
MARIUSZ SKIBA

Kilka słów o mnie...

Finansami zacząłem się interesować jeszcze przed Liceum Ekonomicznym gdzie poznałem ogólne podstawy ekonomi. Później na studiach powiązanych również z ekonomią, prawem i ogólnie gospodarką miałem okazję poznać szerszej jak działa rynek, jak poszczególne elementy prawa, ekonomii czy etyki zawodowej są ze sobą powiązane.

Praktyka zaczęła się już w trakcie studiów gdy pracowałem jako przedstawiciel w branży ubezpieczeniowej i pożyczkowej. Byłem przedstawicielem ponad 4 lata, następnie kierownikiem ponad 8 lat.

Pracowałem również w oddziale banku mając ciągły kontakt z ludźmi i finansami, dlatego rozumiem jakie potrzeby mają klienci. Zawsze szukam rozwiązania dla klienta, tak by miał najlepszą możliwą opcję jaka jest dostępna na rynku – bo najlepszy klient to zadowolony klient.

 

Email: mariusz.skiba@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post