Mariusz Kaczmarek

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
MARIUSZ KACZMAREK

Kilka słów o mnie...

Moja przygoda z Grupą Kapitałową VOTUM trwa od szesnastu lat. Od roku 2019 uczestniczę w projekcie frankowym. Przez ten czas ponad 100 rodzin zaufało mojej osobie i zdecydowało się na walkę z bankiem w sądzie. Ogromnie się cieszę, że część z tych osób już jest po prawomocnej wygranej a jednocześnie jestem pewien, że w niedługim czasie kolejni moi Klienci dołączą do szczęśliwego grona frankowych zwycięzców.

Moją pasją od dziecka jest i pozostaje sport. Pomimo upływających lat regularnie gram w piłkę nożną, biegam oraz jeżdżę na rowerze. Dzięki tym aktywnościom czerpię tak potrzebną energię do wykonywania pracy oferując pomoc coraz większej grupie kredytobiorców.

 

Email: mariusz.kaczmarek@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post