Mariola Zalewska

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
MARIOLA ZALEWSKA

Kilka słów o mnie...

Współpracuję z DSA SA i Votum SA od 20 lat. Rozpoczynając pracę zdawałam sobie sprawę, że aby osiągnąć cel należy uzbroić się w cechy przedsiębiorcy, nie zrażać się trudnościami. Nie należę do osób, które za wszelką cenę dążą do wyróżnienia; nie zabiegam o popularność i rozgłos. Staram się być systematyczna i jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki. Służę wiedzą, dyspozycyjnością i uprzejmością. Myślę, że również fachowością. Naszym Klientom nie pozostawiam cienia wątpliwości odnośnie prowadzenia sprawy przez profesjonalistów grupy kapitałowej Votum.

Prywatnie mama 22-letniej córki. Kocham góry, podróże i wyzwania, które na mojej drodze się pojawiają.

Email: mariola.zalewska@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post