Marek Rosiński

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
MAREK ROSIŃSKI

Kilka słów o mnie...

Przygodę biznesową z Grupą Kapitałową rozpocząłem w styczniu 2014 r. Od tego momentu była i jest to jedyna Firma z jaką się związałem zawodowo. Każdy rok przynosił nowe wyzwania i nowe sukcesy. Po roku współpracy zostałem Dyrektorem Regionalnym. Buduję strukturę ludzi, którzy chcą osiągnąć dzięki swej pracy ponad przeciętne wyniki. Pracuję z ludźmi, dla których pomoc innym i budowanie swojej niezależności finansowej jest celem nadrzędnym.

Jestem od początku zaangażowany w „projekt frankowy”.  Zawarłem ponad 350 umów z klientami Duża część z nich już uwolniła się od tych pseudo kredytów. Pozostali są na najlepszej drodze, aby wkrótce też ten cel osiągnąć. Wiem, że jest to dopiero połowa drogi a to co najlepsze jest przed nami.

Nie tylko samą pracą człowiek żyję. Uwielbiam podróże w nowe, nieznane mi wcześniej miejsca. Dzięki mojej pracy mogłem zwiedzić wiele fantastycznych miejsc. I jeszcze wiele zobaczę.

Zachęcam każdego, kto chce pracować i być zadowolonym z tego co robi, aby skorzystał z mojego doświadczenia. Pomogę każdemu i zaangażuję się tak bardzo w jego wdrożenie jak bardzo on zaangażuje się w swoją nową pracę. Sukces przyjdzie sam i to wcześniej niż myślisz.

Email: marek.rosinski@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post