Marcin Ziemniak

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
MARCIN ZIEMNIAK

Kilka słów o mnie...

Moja przygoda z Grupą Kapitałową Votum rozpoczęła się w 2018roku. Wtedy to zdecydowałem się na pozwanie banku w kredycie CHF. Oczywiście padło na Votum. Dobre opinie i profesjonalne podejście do klienta przemówiły za tym wyborem. Dziś dzięki Votum jestem już uwolniony od tego toksycznego kredytu, ponieważ umowa została unieważniona przez Sąd i bank wypłacił mi należne środki.

W międzyczasie tzn. w 2020 roku związałem się z Votum i teraz występując z drugiej strony pomagam takim osobom jak ja uwolnić się od wadliwych kredytów walutowych.

Zajmuję się także klientami ubezpieczeniowymi.

Lubię współpracę i kontakt ludźmi. Pomaganie innym i ich zadowolenie daje bodziec do dalszej cięższej pracy.

W wolnym czasie lubię spędzać czas na wycieczkach z rodziną. Biegam rekreacyjnie i ćwiczę na siłowni.

Email: marcin.ziemniak@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post