Marcin Korulczyk

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
MARCIN KORULCZYK

Kilka słów o mnie...

Jestem doktorem psychologii. Od jedenastu lat jestem związany z branżą finansową, gdzie zdobywałem doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej. 

Od 2015 roku pracuję w Grupie Kapitałowej Votum, gdzie po roku awansowałem na stanowisko Dyrektora Regionalnego. W 2017 roku zostałem partnerem w firmie doradczej Brad Consulting, gdzie pełniłem funkcję Dyrektora ds. Rozwoju, realizując szereg projektów doradczych z zakresu management consultingu. 

W 2019 roku pełniłem funkcję Dyrektora Operacyjnego w firmach punkcyjnych Tarasola oraz Gorbi. 

Od końca roku 2019 jestem w pełni zaangażowany w „projekt frankowy” w Grupie Kapitałowej Votum na Stanowisku Dyrektora Regionalnego DSA Investment.

W trakcie swojej działalności zawarłem blisko 450 kontraktów z klientami posiadającymi kredyty w walucie obcej, z czego aż ponad 50 z nich uzyskało korzystne wyroki w swoich sprawach.

Prywatnie pasjonuję się triathlonem oraz biegami z przeszkodami OCR.

Email: marcin.korulczyk@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post