Marcin Jałowiecki

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
MARCIN JAŁOWIECKI

Kilka słów o mnie...

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz Międzynarodowych Studiów Managerskich.

Moje zainteresowanie sportem i zarządzaniem pozwoliło mi na rozwinięcie się zawodowo w Grupie Kapitałowej Votum, z którą jestem związany od marca 2022 roku. Dzięki moim sportowym korzeniom i determinacji w pomaganiu kredytobiorcom w dochodzeniu swoich praw, awansowałem na stanowisko Wicedyrektora w DSA Investment S.A. w zaledwie rok i trzy miesiące.

Jestem również szczęśliwym rodzicem dwóch młodych piłkarzy, których pasja do sportu jest również ważną częścią mojego życia. Wraz z moją żoną, która podziela tę pasję, aktywnie spędzamy czas, wspierając nasze dzieci w ich sportowych dążeniach.

Połączenie wiedzy sportowej i umiejętności zarządzania, daje mi motywację do osiągania sukcesów zarówno na polu zawodowym, jak i osobistym. Moje doświadczenie w branży finansowej i zaangażowanie w pomoc kredytobiorcom pozwalają mi rozwijać się w dynamicznym środowisku biznesowym.

 

Email: marcin.jałowiecki@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post