Małgorzata Potaczek

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
MAŁGORZATA POTACZEK

Kilka słów o mnie...

Jestem absolwentką Wydziału Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Posiadam ponad 20 letnie doświadczenie w dziedzinie ubezpieczeń, kredytów oraz doradztwa finansowego. Długoletnia praktyka w dziedzinie finansów pozwoliła mi zdobyć wszechstronne umiejętności i głęboką wiedzę, którą wykorzystuję teraz w pełnym zakresie swojej pracy. Jestem Związana z Grupą Kapitałową VOTUM i pełnię funkcję Przedstawiciela.

Moim zadaniem jest zawieranie na rzecz Votum Finance Help kompleksowej obsługi sprawy bankowej. Pomagam osobom, które zaciągnęły kredyty, związane z kursem waluty obcej – denominowane lub indeksowane do franka szwajcarskiego (CHF), ale i do innych walut (EUR/USD). Analizuję zawartą umowę pod kątem jej nieważności lub wystąpienia klauzul niedozwolonych (abuzywnych), a także pomagam oszacować możliwe roszczenia pieniężne, w tym tzw. nadpłaty w spłaconych już ratach kredytu. Moim priorytetem jest zapewnienie Klientom kompleksowej obsługi z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb i celów.

Wraz z zespołem z Oddziału w Katowicach obsłużyliśmy ponad 700 Klientów, z których ponad 140 posiada korzystne dla siebie wyroki.

Interesuję się filmem, muzyką rockową ( progressive rock)  i zdrowym stylem życia. Jestem kibicem polskiej drużyny siatkówki.

 

Email: malgorzata.potaczek@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post