Małgorzata Małecka

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
MAŁGORZATA MAŁECKA

Kilka słów o mnie...

Jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Międzywydziałowego Studium Pedagogicznego tejże uczelni.  Uczestniczyłam w  wielu programach wymiany studenckiej oraz byłam praktykantką w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej w Warszawie.

Z Grupą Kapitałową VOTUM związana jestem od roku 2003, gdzie przeszłam wszystkie szczeble sprzedażowe aż do awansu w 2010 roku na stanowisko Dyrektora Regionalnego. W projekt frankowy zaangażowałam się już od początku 2017 roku, gdzie wraz ze strukturą przekonałam blisko tysiąc rodzin do podjęcia walki z bankiem. Wiele z nich dziś już cieszy się uwolnieniem od toksycznego kredytu.

Prywatnie jestem żoną i matką nastoletnich córek, łącząca pracę zawodową z życiem rodzinnym. Uwielbiam podróżować zarówno po Polsce, jak i odkrywać dalsze zakątki świata. Moja pasją jest bieganie.

Email: malgorzata.malecka@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) dla Votum Finance Help sp. z o.o. we Wrocławiu, KRS 0000168270, w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Poprzedni post
Kolejny Post