Małgorzata Król

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
MAŁGORZATA KRÓL

Kilka słów o mnie...

Od ponad dekady pracuję w branży finansowej, jako doświadczony doradca kredytowy. Moja praca polega na pomaganiu klientom w znalezieniu najlepszych rozwiązań kredytowych.
Dobro klienta nade wszystko,  to nie pusty slogan!

Dlatego od czterech lat skupiam się także na pomaganiu klientom w uwolnieniu się od toksycznych umów z bankami. Dopóki banki będą stosowały nieuczciwe praktyki, a moi klienci będą dotknięci negatywnymi konsekwencjami, ja dokonam wszelkich starań, aby ich uwolnić od nieuczciwych umów i wspierać w obronie ich praw.

Moja praca jest moją pasją, a satysfakcja klienta jest dla mnie najważniejsza.

Dotychczas skorzystało z mojej pomocy ponad 1 000 klientów, a większość z nich pochodzi z polecenia. To dla mnie niezwykle ważne, ponieważ świadczy o ich pełnym zadowoleniu i zaufaniu.

Zapraszam do skorzystania z moich usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

 

Email: malgorzata.krol@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post