Magdalena Błaszczyk

Certyfikowany Partner

Misja

Najlepsze dopiero przed nami.

Działamy kompleksowo w obszarze finansów osobistych. Pomagamy Frankowiczom. Dobieramy ubezpieczenia. Pokazujemy, jak można inwestować. Wspieramy naszych Klientów tak, jak potrafimy najlepiej! Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa – to kilka z otrzymanych przez nas nagród.

cechy przedstawiciela

Wiedza | Doświadczenie

 
MAGDALENA BŁASZCZYK
 

Kilka słów o mnie...

Z Grupą Kapitałową Votum związałam się w 2017 roku., szukając dla siebie najlepszej kancelarii prawnej, która mogłaby z sukcesem poprowadzić moją sprawę frankową. Zostałam wówczas jednocześnie zarówno klientem jak i współpracownikiem GK Votum.
W 2019 roku awansowałam na managera.

W pracy pomaga mi zarówno wykształcenie o profilu prawno-ekonomicznym, jak również wiedza i doświadczenie zdobyte w branży finansowo – ubezpieczeniowej.

W trakcie swojej działalności zawarłam prawie 800 umów z klientami posiadającymi kredyty w walucie obcej.

Blisko 200 z tych klientów otrzymało korzystne rozstrzygnięcie w swojej sprawie, a przeszło 10 z nich ma już prawomocny wyrok na swoją korzyść.
Lubię podróże i morsowanie, ale marzę o zamieszkaniu w tropikach.

 

Email: magdalena.blaszczyk@dsa.pl

Skontaktuj się ze mną:

na przetwarzanie danych i przesłanie na podany adres e-mail oferty DSA Investment S.A. zgodnie Polityką prywatności.
na przetwarzanie danych i na kontakt telefoniczny, w tym SMS z ofertą DSA Investment S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
na przekazanie moich danych kontaktowych (telefon, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania) do Votum Finance Help S.A. (NIP: 8971684241) i Votum Consumer Care Sp. z o.o. (NIP: 8862924887) w celu przedstawienia możliwego zakresu pomocy. Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przesłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie telekomunikacyjnego urządzenia końcowego oraz automatycznych systemów wywołujących do marketingu bezpośredniego.
Previous Post
Newer Post